Autografy

REGULAMIN STREFY AUTOGRAFÓW:

    • Obowiązuje zakaz „zajmowania” sobie miejsca w innych kolejkach. Kolejka, w której dana osoba fizycznie stoi jest JEDYNĄ kolejką, w której otrzyma autograf.
    • Obowiązuje zakaz „trzymania” miejsca osobom czekającym w innych kolejkach.
    • Autografy i rysunki można otrzymać tylko w albumach danego artysty (nie ma możliwości otrzymania rysunku na osobnej kartce).
    • Artysta może zażądać opłaty za rysunek (zgodnie ze zwyczajami panującymi w jego kraju lub osobistymi preferencjami)
    • Przy stoiskach wydawnictw podpisywane będą tylko komiksy tychże wydawców.
    • Do autografów obowiązuje zwykła kolejka (bez numerków). Szczegółowe informacje będzie można uzyskać przy stoisku Polskiego Stowarzyszenia Komiksowego lub przy stoiskach wydawców.

 

STREFA AUTOGRAFÓW

PIĄTEK

11:00-12:30 Berenika Kołomycka
12:00-13:30 Nagabe
12:00-14:00 Brenda Hickey, Troy Little
12:30-13:30 Piotr Nowacki
13:00-14:00 Pau
14:00-15:00 Andre Diniz, Tommi Parrish, Paweł Piechnik
14:00-16:00 Marcin Podolec
15:00-16:00 Brecht Evens, Tony Sandoval
16:00-17:00 Michał Kalicki i Krzysztof Gawronkiewicz, Paweł Piechnik,
Michel Koeniguer, Maciej Kur, Piotr Bednarczyk
16:00-18:00 Marvano
17:00-18:00 Rune Ryberg, Tomasz Pindel, Jacek Świdziński, Daniel Chmielewski
18:00-19:00 Unka Odya, Adam Święcki, Sebastia Cabot, Michał Rzecznik

 

SOBOTA

 

10:00-11:00 Pau
10:00-12:00 Brenda Hickey, Troy Little, Piotr Nowacki, Maciej Kur, Piotr Bednarczyk
11:00-12:00 Berenika Kołomycka
12:00-13:00 Marek Szyszko, Bogusław Polch, Tadeusz Baranowski
12:00-13:30 Nagabe
12:00-14:00 David Evrard, Severine Trefouel, JD Morvan
12:00-13:00 Rune Ryberg, Sebastia Cabot
13:00-15:00 Marvano
14:00-15:00 Michel Koeniguer, Michał Śledziński, Adam Święcki,
Unka Odya, Jakub Topor
14:00-16:00 Michel Koeniguer
15:00-16:00 Grzegorz Janusz, Tomasz Samojlik, Agata Mianowska, Tomasz Piorunowski
15:00-17:00 Brecht Evens
16:00-17:00 Tony Sandoval, Maciej Jasiński
16:00-18:00 Andre Diniz
17:00-18:00 Tommi Parrish, Tomasz Leśniak, Michał Rzecznik, Krzysztof Gawronkiewicz,
Przemysław Truściński, Rafał Skarżycki, Paweł Piechnik
17:00-18:00 Michał Rzecznik
18:00-19:00 Nuno Saraiva, Jakub Ryszkiewicz

NIEDZIELA

10:00-11:00 Pau, Elżbieta Żukowska, Andrzej Chyży, Maciej Kur, Piotr Bednarczyk
10:00-11:30 Nagabe
11:00-12:00 Nikodem Cabała, Arkadiusz Klimek, Maciej Cholewiński, Michał Arkusiński
11:00-13:00 Brenda Hickey, Troy Little, Marvano
12:00-13:00 Tomasz Tomaszewski, Witold Tkaczyk, David Evrard,
Severine Trefouel, JD Morvan
13:00-14:00 Andre Diniz, Sebastia Cabot, Jakub Topor, Tony Sandoval,
Maciej Jasiński, Tomasz Samojlik, Michel Koeniguer, Rune Ryberg
14:00-15:00 Jakub Babczyński, Piotr Szulc, Tomasz Kontny, Arkadiusz Klimek,
Marek Turek, Krzysztof Budziejewski, Robert Adler
15:00-16:00 Brecht Evens, Michał Rzecznik, Tommi Parrish

 

STOISKA WYDAWCÓW

Timof Comics [319/G]

PIĄTEK

11:00-13:00 Pau
12:00-14:00 Sebastia Cabot
13:00-14:00 Tommi Parrish
14:00-15:00 Tony Sandoval, Brecht Evens
15:00-16:00 Michał Kalicki i Krzysztof Gawronkiewicz, Rune Ryberg
16:00-17:00 Tony Sandoval, Tommi Parrish, Adam Święcki
17:00-18:00 Brecht Evens, Michał Rzecznik
18:00-19:00 Michał Kalicki i Krzysztof Gawronkiewicz, Rune Ryberg

SOBOTA

10:00-11:00 Jakub Topor
10:00-12:00 Severine Trefouel, JD Morvan, David Evrard
11:00-13:00  Pau
12:00-13:00 Rune Ryberg
12:00-14:00 Brecht Evens
13:00-14:00 Michał Kalicki i Krzysztof Gawronkiewicz
14:00-15:00 Sebastia Cabot, Rune Ryberg, Tommi Parrish
15:00-16:00 Tomasz Leśniak + Rafał Skarżycki, Tomasz Woroniak
15:00-17:00 Adam Święcki
16:00-17:00 Michał Rzecznik, Nuno Saraiva
17:00-18:00 Sebastia Cabot, Łukasz Wnuczek
17:00-19:00 Tony Sandoval
18:00-19:00 Tommi Parrish

NIEDZIELA

10:00-11:00 Rune Ryberg
10:00-12:00 Jakub Topor, Severine Trefouel, JD Morvan, David Evrard
11:00-12:00 Michał Rzecznik, Pau
13:00-14:00 Pau
14:00-15:00 Tommi Parrish, Brecht Evens
15:00-16:00 Tony Sandoval,  Sebastia Cabot

 

Egmont [338/G]

Piątek
16:45-17:30 Berenika Kołomycka
17:30-18:30 Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Piotr Bednarczyk
Sobota
13:30-15:00 Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Piotr Bednarczyk
15:00-16:30 Berenika Kołomycka
Niedziela
12:00-13:30 Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Piotr Bednarczyk

 

Studio JG [324/G]

Piątek
16:00-17:00 Nagabe
Sobota
15:00-17:00 Nagabe

 

 

Scream Comics [320/G]

Piątek

15:00-16:00
i
17:00-18:00
Michel Koeniguer
Sobota
11:00-13:00
i
16:00-17:00
Michel Koeniguer
Niedziela
11:00-12:30 Michel Koeniguer

 

 

Mandioca [325/G]

Piątek
15:30- 17:30 Andre Diniz
Sobota
13:30-14:30 Andre Diniz
Niedziela
11:00-13:00
i
14:30-16:30
Andre Diniz